БИОЛОШКИОТ ТАТКО СЕ ОБИДЕ ДА ИМА ИНТИМНИ ОДНОСИ СО НЕА! Беше холивудска икона во 90-тите и сите ја обожаваа: Тој ја нападнал!

0

Ана Никол Смит еднаш рече дека нејзиниот биолошки татко се обидел да има секс со неа кога првпат се запознале, тврди новиот документарен филм на Нетфликс, „Ти не ме познаваш“, објавен денес, во кој се прикажани досега невидени снимки и интервјуа со иконата на 90-тите .

Во филмот, кој го опфаќа нејзиното детство, но покажува и како се снашла со славата која отсекогаш ја посакувала, се тврди дека биолошкиот татко на актерката Доналд Хоган се обидел да има секс со неа кога првпат се сретнале.

Ана Никол Смит

Таа тогаш имаше 24 години. Нејзината пријателка Миси Бајрум, која ја нарече „Ники“, објаснува во филмот:

– Ники никогаш не го познавала својот биолошки татко и верувала дека тоа е затоа што нејзината мајка не го сакала нејзиниот татко затоа што таа била невозможен тиранин. Ники изградила идеал на овој човек во нејзината глава и мислела дека тој сигурно ја бара некаде и таа го барала.

Наводно, Ана му платила на приватен детектив да го пронајде нејзиниот биолошки татко. Таа успеа и отиде во Калифорнија каде го запозна него и нејзиниот полубрат Дони, но не им кажа веднаш која е таа. Подоцна им открила и се пофалила дека била модел на „Guess“.

– Рече дека овој ден го чекала со години и дека немало ниту една ноќ да спие без јас да се помолам – се слуша како Ана вели на една снимка. Но, иако семејното обединување на почетокот беше среќно, Ана никогаш повеќе не го видела својот татко.

Ана Никол Смит

– На почетокот беше одлично. Таа беше возбудена. Сите бевме возбудени. „Се чинеше дека ѝ треба татковска фигура во животот“, рече Дони. Сепак, тој додава дека се загрижил и решил да и каже какво „чудовиште“ всушност е нивниот татко.

– Сакав Вики да ја знае вистината – продолжува тој:

– Мојот татко не е некој со кој ќе се чувствувате безбедно кога сте сами. Мислам, тој е чудовиште.

Дони вели дека имал околу 16 години кога татко му му рекол дека ја силувал сестрата на неговата сопруга, додавајќи дека таа во тоа време била „дете“. Доналд претходно се изјасни за виновен за тоа силување, но и за силување на уште едно малолетно девојче и помина шест месеци во затвор.

Таа рече дека нејзиниот татко се обидел да има секс со неа

Миси потоа открива во документарецот дека Ана всушност и кажала дека Доналд, кој почина од рак на белите дробови во 2009 година, сексуално ја нападнал кога првпат се сретнале.

– Ники се врати од Лос Анџелес и ја прашав за нејзиниот татко и брат. Таа рече дека не сака да зборува за тоа. Подоцна ми кажа дека нејзиниот татко се обидел да има секс со неа, рече таа.

Таа додаде дека Ана е многу разочарана и тажна.

– Знам колку беше среќна кога го запозна – објаснува нејзината пријателка. Дони рече дека бил шокиран бидејќи бил со нив поголемиот дел од времето, но можно е тоа да се случи во одреден момент.

За потсетување, Ана Никол Смит е родена како Вики Лин Хоган, а документарецот содржи интервјуа со многу луѓе кои ја познавале „вистинската“ Ана Никол, пред таа да стане позната. Едно од најкомплетните интервјуа во филмот го доби Миси, една од нејзините најстари пријателки. Приказната на Миса нуди увид во тоа која била Вики, или Ана, и што им значела на луѓето кои ја сакале.