НА ПРОФИЛОТ НА КАРЛЕУША СЕ ПОЈАВИ ЖЕШКА ПРИВАТНА ФОТОГРАФИЈА: Целосно гола, лежи и прави пози, само за НАЈХРАБРИТЕ

Навикнати сме на контроверзни фотографии од неа, но последната предизвика голем бум.

Нашата најпозната пејачка Јелена Карлеуша често прикачува фотографии кои привлекуваат внимание и коментари на јавноста.

И додека на другите им треба многу за да се промовираат, Карли изгледа е на насловната страница со мавтање со раката.

Џеј Кеј е поп дивата која ја следат најмногу фанови, а е убедливо број еден на социјалните мрежи.

Навикнати сме на контроверзни фотографии од неа, но последната предизвика голем бум.

Таа позираше целосно разголена во приватен амбиент и на тој начин ги занеме сите.