Ова уште не сте го виделе: Миљана се заглави во фустанот и застана како фламинго среде соба (ВИДЕО)

Популарната реалити ТВ учесничка Миљана Кулиќ уште еднаш ги насмеа цимерите, но и гледачите до солзи.

Како и секој вторник, така и синоќа на величествениот имот се одржа забава за сите елитари, кои феноменално си поминаа.

Милјана Кулиќ непосредно пред фештата направи вистинско шоу во куќата на избраните.

Имено, таа избра мини златен фустан со реси, но изгледа дека Микси добила некој килограм повеќе, па не можела да се влезе во него.

Кулиќ не се откажуваше, таа упорно се обидуваше да го облече, па дури испроба и неколку „техники“. Прво проба да го стави преку глава, не и успеа, па проба одоздола и не можеше, а кога се обиде на третиот начин се заглави и застана како фламинго во средината на собата. 

Милјана ја облече прерамката која и оди околу вратот, а потоа седна на креветот и ги пикна нозете во фустанот, кога „успеа“ и се обиде да стане, не можеше да мрда, а Лакиќ цело време беше покрај неа и се обиде да и помогне околу фустанот. 

– Ова не можеш кумо, ќе се обесиш – викна Никола Лакиќ.

– Она што не може, мора да се направи – рече Миљана,

Како изгледаше сето тоа погледнете во видеото подолу.