Познатата манекенка позираше целосно гола! Гордо го покажа своето тело а една работа им влезе во очи на сите (фото)

0

Плус сајз моделот Ешли Греам позираше целосно гола и предизвика општа врева на социјалните мрежи кај нејзините обожаватели.

Имено, Ешли деновиве е во центарот на вниманието поради неверојатните комбинации кои ги носеше на Оскарите , а сега повторно го привлече вниманието на јавноста.

Манекенката позирала целосно гола, додека со чантата го покривала интимниот дел, а со раката градите, но не толку успешно.

Доволно е само еден поглед на Ешли за да сфатите дека Ешли всушност е без ниту една ткаенина на себе, а нејзината самодоверба е на завидно ниво.

Ешли Греам

Познато е дека оваа 35-годишна девојка нема проблем да ја покаже својата бујна фигура, па често споделува разголени фотографии, но се појавува и во разголени изданија на разни настани.