ФОТО | Поранешната најпопуларна порно-ѕвезда ја ‘копира’ Јелена Карлеуша !? Миа Калифа позираше во плетено бикини кое едвај ги покрива нејзините бујни гради

0

Поранешната порно-ѕвезда Миа Калифа (30 г.) ги почести своите обожаватели со уште едно предизвикувачко издание. Популарната актерка за возрасни позираше во минијатурно плетено бикини, речиси исто како она на српската пејачка Јелена Карлеуша.

ФОТОГРАФИЈАТА МОЖЕТЕ ДА ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ТУКА.

Во серијата фотографии на објавени на социјалната мрежа Инстаграм на кои таа позира во провокативно издание, поранешната порно дива ги покажува своите бујни гради и витките нозе, што ги воодушеви нејзините следбеници.

Јелена Карлеуша

Миа Калифа започна да се занимава со порнографија во 2014 година, а за два месеци стана најгледаната актерка на најпопуларниот порн-сајт Порнхаб.