ЈАС СУМ ПРОСЕЧНА, А МАЖОТ МИ Е ВИСТИНСКИ АВИОН: Ја исмеваат што покрај него изгледа како ГРДОТО ПАЈЧЕ, но таа пука од самодоверба (ФОТО)

0

Девојка од TikTok откри како луѓето на интернет ја исмевале затоа што нејзиниот сопруг е позгоден од неа.

ТикТокерката Hazel McBride откри дека нејзиниот сопруг е „вистински авион“, пишува The Sun.

„Кога ќе видиме лудо жешки мажи со жени со просечен изглед?“, ги праша Хејзел своите следбеници на TikTok. Многумина и одговорија во коментарите и и порачаа дека и таа е убава.

@hazelmcbrideauthor

I wanted to stitch the original video but it wasn’t allowed. So just a video of us looking awkward #couplesoftiktok #shrekinthesky #millennialcouple

♬ original sound – Emily Bonani

“Не гледам жена со просечен изглед. Гледам две убави луѓе”, бил еден од коментарите. Друго лице додаде: „Можеби се грижи за внатрешната убавина наместо за изгледот“, на што Хејзел одговорила: „Можеби затоа што неговата личност е толку просечна и јас сум совршена“.

Хејзел откри дека е многу сигурна во себе и во својата врска.

Таа и нејзиниот партнер Пол се запознале пред повеќе од четири години додека Хејзел работела во Тенерифе, а Пол бил на одмор. Тие живеат во Холандија и планираат да основаат семејство.