Вие имате прво да ја знаете вистината

Чудо од 150 илјади евра во сопственост на поранешниот директор на Гранд: Хрватите со неверување гледаат во Саша Поповиќ (видео)

Саша Поповиќ од пред неколку месеци е сопственик на автомобил вреден околу 150.000 евра, а сега е снимен како со истиот автомобил се вози по улиците на Опатија.

Поранешниот директор на Гранд е снимен како се вози во својот портокалов миленик, БМВ и8.

На социјалната мрежа ТикТок се појави снимка од Саша Поповиќ како ужива со скапиот автомобил на хрватскиот брег, а многумина го снимија додека минуваше.

Портокаловиот BMW I8, кој е во сопственост на Поповиќ, првично беше бел. Сепак, Поповиќ одлучи да го обои.

Инаку, Саша Поповиќ, која моментално престојува во Опатија, поседува и луксузен стан со базен вреден речиси 500.000 евра.

Поповиќ поседува и јахта која е закотвена на хрватскиот брег и троши многу пари за нејзино одржување.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!