Вие имате прво да ја знаете вистината

Кристијан Голубовиќ се пресмета со “снагатор” во кафана: Гостите снимија се. Го среди за 30 секунди (видео)

Една од најконтарверзните личности од криминалното миље на Балканот Кристијан Голубовиќ не престанува да ја изненадува и шокира јавноста.

Неговото учество во реалното шоу Задруга 4 беше одбележано со низа скандали. Насилството никако да излезе од него, а тоа е и една од причините поради која беше дисквалификуван, секако и неверството кон неговата сопруга во која често се колнеше.

https://www.instagram.com/p/CK18pvKLgFD/

Јавноста го очекуваше Кристијан и во новата сезона на реалното шоу Задруга во кое тој на почетокот не се појави, но тоа не значи дека нема да се приклучи понатаму.

Додека е надвор од Задруга Голубовиќ е вистински хит на инстаграм со неговите постови и го привлелува целото внимание на јавноста.

https://www.instagram.com/p/CROx7oZrg40/

Последно со што Голубовиќ ја шокираше јавноста е видео снимка во која тој решава да ги одмери силите во туркање на рака со еден непознат локален снагатор во кафе бар пред очите на сите гости. Ова за Кристијан не беше голем предизвик, тој само за 30 секунди успеа да го победи момчето. Погледнете како изгледаше тоа!

https://www.instagram.com/p/CTjRfacKoqd/

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!