Month: м.г

За неа кажуваат дека била најголема љубов на Бред Пит: Закажаа свадба и таа се откажа од бракот само поради оваа причина

Иако Бред Пит и Анџелина Џоли беа избрани за најубава холивудска двојка досега, актерот започна врска со актерката во деведесеттите,…

Драган Николиќ беше голем тремарош, ова беше неговиот ритуал пред секоја престава, а неговото вистинско име никој не го знаеше

Драган Гага Николиќ е еден од најпознатите и најомилените актери од нашите простори, а малкумина знаат како е неговото вистинско…

Наредена итна евакуација на аеродромот: Луѓето брзаат да ги напуштат продавниците, пристигнаа полициски сили (видео)

Патниците на аеродромот Станстед се евакуирани поради потенцијална безбедносна закана на терминалот. Аеродромот Станстед беше делумно ....