Вие имате прво да ја знаете вистината

Јелена Карлеуша провоцира во лифт: Не била во никогаш пократко фустанче (фото)

Поп и фолк ѕвездата Јелена Карлеуша провоцира со фотографија од лифтот од семејната куќа во никогаш пократок фустан, во комбинација поради која многумина пишуваат дека таа е најдобро облечената јавна личност.

Имено, Јелена е фотографирана во огледалото на лифтот, кое се наоѓа во нејзината семејна куќа, каде живее со ќерките Атина и Ника, како и сопругот Душко Тошиќ кога е во Белград поради деловни обврски.

Се чини дека Јелена никогаш не носеше пократок фустан во крем боја, јакна и чизм со потпетица во иста нијанса. Носеше торба на едното рамо, како и капа, а сите детали на неа беа во крем боја.

Мини фустанот ги истакна долгите нозе и витката фигура на Карлеуша, а иако овој пат беше облечена за да не ги истакнува своите атрибути, нејзините придружници се согласуваат дека Јелена е вистинска бомба и во ова издание и дека таа и вака облечена провоцира.

Каква риба, Најдобро облечена јавна личност, Провоцира со мини здолниште, но и со лифт во куќата, И во тоа издание си провокативна, Бобметина, Гориш, Ова е лифтот што се користи за сликање, се некои од коментарите.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!