Вие имате прво да ја знаете вистината

Исплива жешка фотографија на Здравко Чолиќ од младоста, поради неа многу жени полудуваа (фото)

Откако ја започна својата кариера, Здравко Чолиќ важи за миленик на понежниот пол, што досега е докажано безброј пати преку фотографии од минатото.

Имено, на една сметка на Инстаграм се појави фотографија од осумдесеттите години, на која е Здравко Чолиќ, а поради таа фотографија многу жени паѓаа во несвест.

https://www.instagram.com/p/CUsK0D_M9Xu/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7177549a-862b-4fcc-b5bc-d0ba59bf9255

Како што можете да видите, тој лежи покрај водата во гаќи за капење а во преден план е неговото згодно тело, како и мускулите.

Нема сомнение дека поради оваа фотографија, многу припаднички на понежниот пол тогаш полудуваа.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!