Вие имате прво да ја знаете вистината

Пијалак кој вреди да се проба: РУСКИ ЕЛИКСИР на младоста “пука” од витамини (РЕЦЕПТ)

Руските експерти веруваат дека овој еликсир го зачувува здравјето, го исполнува телото со витамини и енергија.

Се прашувате што е еликсир на младоста? Руските експерти веруваат дека го знаат одговорот!

Имено, тие тврдат дека за тоа ви треба само малку цвекло и квалитетна вотка, пренесува Природна медицина.

Подготовка:

Наполнете го стакленото шише речиси до врвот со ситно ренданано, свежа цвекло.

Прелијте со квалитетна вотка врз цвеклото, а потоа добро затворете. Оставете го да стои на топло место 12 дена, но за тоа време, протресете го шишето неколку пати на ден.

Кога ќе поминат 12 дена, исцедете ја течноста од шишето и пијте по една мала чаша секој ден пред јадење.

Руските експерти веруваат дека овој еликсир го зачувува здравјето, го исполнува телото со витамини и енергија, и ако го пиете редовно, ќе се чувствувате како да имате крилја!

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!