Вие имате прво да ја знаете вистината

Снимка која ги запали социјалните мрежи: Девојка играше околу шипка во полн автобус, луѓето во шок! (видео)

Манекенката Шарлот Мекини стана светска сензација откако се појави во филмот Чувари на плажата во 2017 година, а сега стана хит на социјалните мрежи поради видеото од автобусот.

Убавицата, која себеси се опишува како бомба со големи гради танцуваше околу шипка во автобусот, а видеото го објави на својот Инстаграм профил и ги шокираше сите обожаватели.

Додека Шарлот се врти, скока и слетува на подот, луѓето во автобусот гледаат со неверување што прави!

https://www.instagram.com/p/CVN2jfFDT_C/

Сексапилната русокоса стана позната благодарение на рекламата за хамбургери која беше премиерно прикажана за време на Super Bowl XLIX во 2015 година.

Шарлот престана професионално да се занимава со манекенство, како што рече, поради анорексичните колешки, а потоа направи хаос во јавноста со својата изјава.

Моето заоблено тело и големите гради воопшто не припаѓаат на тоа милје. Јас не сум за модната писта – таму владеат анорексични жени, рекла тогаш Шарлот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!