Вие имате прво да ја знаете вистината

За неа летото уште трае, очајната домаќинка во бикини во Мексико (фото)

Актерката ја сподели сликата во светлосин костим за капење, уживајќи на плажите во Мексико.

Поранешната очајна домаќинка се пофали со слика од одморот во Мексико на својот профил на Инстаграм и уште еднаш го покажа своето тело во одлична форма.

Од Мексико со љубов, напиша таа во описот, а нејзината фигура навистина изгледа совршено додека позира на одмор, потполно опуштена, па не сме изненадени што многумина ја фалат:

Прекрасна, Изгледаш навистина одлично, Леле, се само дел од коментарите.

https://www.instagram.com/p/CVN9QGarQkg/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7eeef603-ee2d-4114-a9b9-542332424717

Нејзината совршена фигура заслужни се интензивните вежби, но и пилатесот и јогата: Трчам, вежбам кардио вежби, правам јога. Сите мислат дека има тајна за добриот изглед. А всушност тоа е тренинг и урамнотежена исхрана. Посветена сум на цел и тоа е тоа, изјави таа во една прилика за People.

Нејзиниот тренер Грант Робертс рече дека тренингот на Ева се состои од кардио вежби, но исто така и многу вежби со справи што има ефект врз мускулната маса.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!