Вие имате прво да ја знаете вистината

Како беше нападнат Куман од навивачите на Барселона? Се појави видеото, не беше пријатно

Голем број навивачи го опколија.

Навивачите го чекаа Роналдо Куман по натпреварот против Реал Мадрид, незадоволни од новиот неуспех, можеби дури и од изјавата во која тој вели дека Барса е на вистинскиот пат за победа на вакви натпревари.

Беше доста непријатно, Куман во своето возило беше опкружен со голем број навивачи.

Многумина викаа, а Куман едвај чекаше да забрза.

Според некои извори, Барселона веќе му се извинила на Куман, со ветување дека следниот пат обезбедувањето ќе биде посилно.

Погледнете го и видеото од заминувањето на Роналд Куман.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!