Вие имате прво да ја знаете вистината

Прави што сакаш само да не те гледам: Откриено е зошто Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг не се следат на социјалните мрежи (видео)

И покрај сите написи во весниците и наводни скандали, се уште ништо не успеа да го растури бракот меѓу пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, врска која дава отпор и се покажа подолга од многу други кои се навидум похармонични.

Сепак, тие самите долго време не кријат дека во нивната врска има турбуленции, а тоа најчесто се гледа по нивното однесување на социјалните мрежи.

Со години наназад, оваа брачна двојка се сладат и си лајкуваат, па потоа се бришат и не се следат на социјалните мрежи, па пак ќе се смират. Речиси секоја година, од претходните неколку, барем еднаш имаа епизода на не-следење на социјалната мрежа Инстаграм, па можеби затоа најновото одследување никого не изненади.

Јелена досега беше видена во разни ситуации, во микро бикини и секси фустани, топови, градници и гаќички, но секој пат таа успева да оди чекор понатаму, така е и сега.

Таа позираше во минимално црно бикини кое едвај ги покрива оние најинтимните делови.

Ја зазеде најпровокативната поза и можеби тоа го разлути нејзиниот сопруг.

https://www.instagram.com/p/CVYJQhsIs7a/?utm_source=ig_embed&ig_rid=638b9be8-c1b2-42d3-989c-34ce28c8902c

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!