Вие имате прво да ја знаете вистината

Никогаш во попровокативно издание: Карлеуша ужива во плажите во Дубаи!

Поп дивата и секогаш атрактивна Јелена Карлеуша реши да се извлече од вревата и да замине на одмор, а со нејзините следбениците на Инстаграм сподели колку таа ужива во Дубаи. Иако најави дека напорно ќе работи на нејзиниот нов албум, и дека поради тоа се повлече од жирито на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, Карлеуша сепак одвои време да ужива и да помине на топла, луксузна дестинација.

Имено, таа објави „жешка“ фотографија од плажа која им угоди на многумина, особено на мажите. ЈК позираше во минијатурни бикини кои целосно го истакнуваат нејзиното тело. Посебно внимание привлекоа нејзините бујни гради, но и половината над која имаше метални детали, а обожавателите не престанаа да го фалат нејзиниот изглед.

https://www.instagram.com/p/CVfy1jBNFMb/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!