Вие имате прво да ја знаете вистината

Ќерката на познатиот тајкун од Австралија, повторно ги возбудува своите следбеници (видео/фото)

Ќерката на австралискиот контроверзен тајкун и наследник на тутунската индустрија Траверс Кандимен, Бејон Лусијан сподели видео на својот Инстаграм профил во кое откри како го одржува своето тело и линија.

https://www.instagram.com/p/CR1sOavlwbW/

Атрактивната бринета со долга коса и заносни облини ги воодушеви своите придружници со сет на тешки вежби (чучњеви, издржливост, вежби за појас и вежби за сила), кои ја пофалија во коментарите.

https://www.instagram.com/p/CVGZ2r0A7Z9/?utm_source=ig_embed&ig_rid=420dbe47-8054-4ce6-a70f-6bf0d5e4cd23

Лусијана покрај вежбањето сака и танцување, па сподели и атрактивно танцување на Инстаграм и Тикток.

https://www.instagram.com/p/CVLrKssgFIw/

Да потсетиме, манекенката се појави на модна ревија во Мајами и ги воодушеви сите со својот изглед , а неодамна почна да се шушка дека се забавува со британскиот крал на социјалните мрежи Макс Вајат, откако беа заедно фотографирани овој месец.

https://www.instagram.com/p/CQl45I_F58Q/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8dcf228d-aeb5-42b2-8e55-fb1303210755

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!