Month: м.г

Русите ја нападнаа американската водителка: Си ги оближувала усните и ги покажувала нозете за да го збуни Путин (видео)

Русите ја обвинија американската водителка Хедли Гембл дека се обидела да го одвлече вниманието на Владимир Путин со сексапилот за…

Објавено фото на полициската група Мангуста: Била формирана за мафијашките кланови, а го следела и прислушкувала Вучиќ

Фотографијата на членовите на полициската работна група Мангуста, собрана и формирана од Дијана Хркаловиќ, додека беше државен секретар .... 

Виктор дочекан на Хоргош како да е Тито, нова оска во Европа: Вучиќ и Орбан зидаат пријателство со кинеска пруга и руски гас (видео)

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ и премиерот на Унгарија, Виктор Орбан, присуствуваат на церемонијата по повод почетокот на реконструкција .... 

Златен стек од 750 евра: Новиот ресторан на Нусрет критикуван за високи цени, за една вечера треба да продадеш еден бубрег (фото)

Познатиот турски готвач Нусрет Гокче неодамна отвори ресторан во Лондон, а кратко потоа беше тема на социјалните мрежи бидејќи цените…