Вие имате прво да ја знаете вистината

Цеца дојде без гаќички на снимањето на Ѕвездите на Гранд!? Проценете сами (фото)

Балканската дива Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска по кратката пауза се појави на снимањето на новата емисија на Ѕвездите на Гранд.

Таа предходното снимање го пропушти од оправдани причини, но веќе денеска таа ги исполни својте работни обврски и на снимањето се појави дотерана како никогаш предходно.

Цеца влезе на снимањето во бел капут, а под него го криеше мини фустанот кој го носеше. Кога го соблече капутот, Цеца ги остави без здив сите присутни. Фустанот беше од бисери и циркони, а посебно внимание одзимаше проѕирниот детал на фустанот кој се протегаше низ целиот фустан.

На ваков фустан не оди да се гледа долниот веш, за што пејачката добро се погрижи, но сите се прашуваа дали овој пат таа ги остави гаќичките дома или добро ги искомбинира со фустанот така да не се гледаат. Проценете сами.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!