Вие имате прво да ја знаете вистината

Карлеуша се надмина себе си! Потполно гола за ноќта на вештерките (фото)

Секогаш атрактивната Јелена Карлеуша повторно ги возбуди својте следбеници на социјалната мрежа Интаграм.

Балканската дива, овој пат се надмина себе си и објави речиси целосно гола фотографија од нејзиното тело а поводот за истата беше ноќта на вештерките или попознато празникот кој се слави во Соединетите Американски Држави – Halloween.

https://www.instagram.com/p/CVtOYAjoVgB/?utm_source=ig_web_copy_link

Карлеуша повторно руши рекорди со нејзините фотографии на Инстаграм и овој пат таа за само неколку минути од објавувањето имаше речиси 18,000 лајкови на фотографијата.

По објавата на провокативната фотографија таа го престави и својот костим за ноќта на вештерките а истиот предизвика лавина на реакции од нејзините фанови. Погледнете како таа беше маскирана за прославата:

https://www.instagram.com/p/CVtgdNBIDu6/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!