Вие имате прво да ја знаете вистината

Деми Мур во костум и минијатурен градник ги засени присутните (фото)

Таа апсолутно доминираше на црвениот тепих.

Во Њујорк се одржа наградата Волстрит журнал, а на црвениот тепих се собраа многу познати личности од светот на славните…

Иако на доделувањето се појави и ријалити ѕвездата Ким Кардашијан во тесен кожен фустан, нејзината слава беше украдена од актерката Деми Мур.

https://www.instagram.com/p/CVxv0gwLq0E/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4f4d5211-6c30-4347-a322-3b144f74d099

Ѕвездата на филмовите Непристојна понуда и Дух апсолутно се истакна во тегет плишан комплет, под кој носеше минијатурен градник. Беспрекорно сошиен костум, го спои со чизми и чанта, луксузна марка Fendi, која го заокружи целиот стајлинг.

https://www.instagram.com/p/CVxS1mzNDpZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6a3415b0-d677-4bf8-b02e-060166d5bd65

Таа дојде на настанот со креативниот директор на Фениџа, Ким Џонс.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!