Вие имате прво да ја знаете вистината

Испливаа провокативни фотографии од новата девојка на Милош Биковиќ: Ивана е вистинска бомба (фото)

Познатиот актерот Милош Биковиќ на премиерата на новиот филм/серија Јужен ветер, ја покажа својата нова девојка Ивана Малиќ.

Имено, актерот одлучил на премиерата да се појави со својата поубава и понежна половина, скоцкани во скапи модерни парчиња на облека доволно за сите камери да бидат вперени во нив.

Двајцата цело време носеа заштитни маски како превенција од пандемијата, па лицето на убавата Ивана не се гледаше целосно. Меѓутоа, хит станаа нејзините објавени фотографии на нејзините социјални мрежи, па погледнете и сами како таа изгледа:

Ивана доаѓа од Црна Гора и е млада адвокатка, а фотографии во атрактивни изданија можете да погледнете на нејзиниот Инстаграм профил.

Актерот Милош Биковиќ се појави на премиерата на филмот Јужен ветер во кој го толкува главниот лик на Петар Мараш. Пред прикажувањето на филмот во Комбанк арена, познатиот српски актер изјави дека е среќен што публиката конечно има можност да го види филмот.

Инаку, Биковиќ и пред Ивана имаше многу бурен љубовен живот. Тој уживаше со многу српски, но и руски убавици. Неговата последна врска беше со танчерката Ариома Волошин од Русија, а пред тоа се забавуваше со манекенката Барбара Таталовиќ, колешката Ања Алац, актерката Бранкица Себастијановиќ, како и актерката Агалај Тарасава но и моделот Саша Лус, и често се наоѓаше на насловните страни на познатите магазини.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!