Вие имате прво да ја знаете вистината

За жешката Сицилијанка кажуваат дека е вистинско совршенство (фото)

Моделот Кристина Бучино, убавата Италијанка од Сицилија која се занимава и со глума е жена која што успева да го одземе здивот на секој маж.

На овогодинешниот филмски фестивал во Венеција таа се појави облечена во раскошен фустан, а тоа беше доволно за сите камери да бидат вперени кон неа.

https://www.instagram.com/p/CUXWtKHtxLe/?utm_source=ig_web_copy_link

Убавата Сицилијанка е родена во 1985 година, се занимава со моделство и глума, но слободно може да се пофали дека таа без разлика на годините може да се натпреварува и во помладите категории за изгледот кој го има.

https://www.instagram.com/p/CTfZbVXtj0J/?utm_source=ig_web_copy_link

Манекенката е доста популарна и на социјалните мрежи па секогаш одбира какви фотографии ќе објави. Таа на Инстарам има повеќе од 2.6 милиони следбеници, а често знае да обајви фотографија од нејзинито секси тело за кое секое машко останува без здив.

https://www.instagram.com/p/CTQB7u4tSk7/?utm_source=ig_web_copy_link
Најмногу внимани привлекува на фотографиите направени во бикини, а моментално е и заштитно лице на повеќе компании.
https://www.instagram.com/p/CSR87nStXLv/?utm_source=ig_web_copy_link

Според фотографиите и нејзините објави се забележува дека таа сака живот на висока нога и дека знае како да ужива и живее во истиот.

https://www.instagram.com/p/CQESnmetPqH/?utm_source=ig_web_copy_link
Многу нејзини следбеници од посилниот пол се толку многу вљубени во неа што секојдневно и изразуваат љубов во коментарите на нејзините објави.
https://www.instagram.com/p/CNK1CHvBujW/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!