Вие имате прво да ја знаете вистината

За прв пат објавено „жешко“ видео од Ријана, фановите “експлодираа” (видео)

Секогаш атрактивната пејачка, Ријана, повторно успеа да ги возбуди сите свои фанови.

Видео од Ријана како позира во нејзината нова соработка со бренд за долни алишта стана хит на социјалната мрежа Инстаграм и руши рекорди во гледаност. На видеото се прикажува како пејачката позира во секси здолништа, а ова е едно од ретките видеа на кое можеме Ријана да ја видеме во вакво издание.

Еве експлузивни снимки за вас, погледнете како беше зад камерата на фотосесијата со Ријана, стоеше во описот на видеото на кое веднаш следуваа реакциите од фановите во коментарите. Погледнете и сами:

https://www.instagram.com/tv/CV1KV3-PuTv/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!