Вие имате прво да ја знаете вистината

Цеца го напушти шоуто „Звезде Гранда“, откако беше брутално понижена, таа реши да си оди. Сега и бараат замена!?

Новата сезона на шоуто Ѕвездите на Гранд не престанува да ја интригира јавноста. И овој пат дошло до жестока расправија меѓу Цеца Ражнатовиќ, Александар Милиќ Мили и Саша Поповиќ, поради што пејачката го напуштила студиото.

Имено, Саша Поповиќ при претставувањето на кандидатот жестоко ја нападна Цеца, на што таа не му останала должна.

Навистина не можам да ви вратам со таа терминологија, бидејќи ова е семејно шоу – одговори таа.

Во расправата се замеша и Александар Милиќ Мили и тука избила жестока кавга.

Знам каде пеев пред тебе, затоа престанете да бидете груби. Срам да ти е за твоите зборови, јас те создадов, немаше ни гитара. Еве го вашиот човек, па нека го води жирито – рекла налутено Цеца и го напушти жирито.

Да потсетиме, Цеца во една емисија изјави:

Разочарана сум од Мили како личност, но не жалам што соработував со него. Таа соработка беше плодна и траеше две децении, но заедно со Марина Туцаковиќ, која беше носител на проектот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!