Вие имате прво да ја знаете вистината

Омажена жена не треба да му каже НЕ на мажот во кревет, тоа се само десет минути од вашиот живот, совет од познат модел

Актерката и модел Каприс Буре (49) неодамна за магазинот ОК изјави дека мажените жени „не треба да кажат не кога сопругот сака да имаат односи.

Каприс откри дека таа и нејзиниот сопруг Тај Комфорт (55) се многу активни во спалната соба и дека верува дека тоа е тајната на добриот однос меѓу партнерите:

Тоа се само 10 минути од вашиот живот. Девојки, мој совет до вас е ако не сте расположени бидејќи „денот беше долг, тоа се само 10 минути од вашиот живот“, рече таа.

https://www.instagram.com/p/CBtoTUAAYs1/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a04be730-4b2e-41d9-a299-c98c32d9fe80

Таа смета дека сексуалниот живот „треба да се одржува во живот“ и дека „можете да се одморите од напорниот ден и да уживате во сексот“, што според нејзините зборови е „неверојатно“.

Каприс и Тај се венчаа во 2019 година, 10 години по почетокот на врската и имаат две деца, Џет и Џекс.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!