Вие имате прво да ја знаете вистината

Се сеќавате ли на убавата Хурем? Таа денес изгледа подобро од било кога!

Откако пред 10 години се појави во улогата на Хурем во хит серијата Сулејман Величествениот, 37-годишната Мерјем Узерли не престанува да ја интригира јавноста.

Последнава година, Хурем најмногу беше опфатена во медиумите за раѓањето на нејзиното второ дете, девојчето Лили, кое го доби со се уште мистериозниот партнер.

https://www.instagram.com/p/CMedEy0hZIu/?utm_source=ig_web_copy_link

Но, судејќи по тоа како изгледа актерката во моментов, може да се заклучи дека е многу среќна и задоволна, а медиумските написи не ја загрижуваат многу.

https://www.instagram.com/p/CQk60pFB-iz/?utm_source=ig_web_copy_link
Таа на социјалната мрежа Инстаграм е вистински хит во Турција, ја следат речиси 7 милиони луѓе а сите нејзини објави добиваат многу коментари од нејзините фанови.
https://www.instagram.com/p/CN_08XwhxvQ/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!