Вие имате прво да ја знаете вистината

Горат мрежите, Карлеуша се соблече и се фотографираше во Дубаи, сите ги остави без здив (видео, фото)

Јелена Карлеуша го запали Дубаи! Нејзините жешки фотографии од плажа се буквално толку моќни што оние со слабо срце не треба да влегуваат во нејзиниот профил на Инстаграм.

Пејачката овој пат позираше во луксузен стаклен базен во предизвикувачки минијатурен костим за капење, а позата што ја одбра не може сите да ја направат.

https://www.instagram.com/p/CVilCWsIURI/

Имено, нејзините најинтимни делови од телото беа покриени со врвци, а можеме да видиме дека е во топ форма.

Нејзините облини уште повеќе дојдоа до израз во минијатурни бикини кои ги одбра за оваа пригода. А можеме да видиме зошто велат дека Карлеуша има најдобра задница!

https://www.instagram.com/p/CVhaeaRIVAr/

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!