Вие имате прво да ја знаете вистината

Овде царува љубовта, влезете во домот на балканската ѕвезда, Саша Ковачевиќ (видео,фото)

Влезете во домот на Саша Ковачевиќ и неговата понежна половина, Зорана Тасовац – луксузен стан во уште полуксузната белградска населба, исполнет со љубов и насмевка на слатката Искра, ќерка на Зорана од првиот брак.

Станот се наоѓа во населбата во Нов Белград, а уреден е во модерен стил и секој детал е внимателно одбран.

https://www.instagram.com/p/Bog6HDtnJRM/?utm_source=ig_web_copy_link
Станот доби сосема нова енергија кога во него се всели Зорана Тасовац, долгогодишната девојка на згодниот пејач и нејзината ќерка Искра.
https://www.instagram.com/p/B7UM7yYBA9E/?utm_source=ig_web_copy_link

Луксузно опремените соби изгледаат како од страниците на престижните списанија за внатрешен дизајн. 
А највпечатливите детали секако се мермерната бања и големиот аквариум во дневната соба.
https://www.instagram.com/p/CIWJJnCDe9J/?utm_source=ig_web_copy_link
Сепак погледот е она кое го одзема здивот, глетката од терасата од која има прекрасна панорама на метрополата.

Терасата е омиленото место на вљубениот пар, кои овде ги поминуваат некои од своите најромантични моменти.
https://www.instagram.com/p/CDcFuteDr4b/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!