Вие имате прво да ја знаете вистината

Хит снимка на социјалните мрежи, свиња бега по улиците, не можат да ја фатат: Ова е на два километри од центарот на Белград (видео)

Двајца мажи се обидуваат да ја усмерат, но тоа не им оди баш од рака.

Недалеку од центарот на Белград е снимена несекојдневна сцена. Имено, двајца мажи се снимени како се обидуваат да фатат свињи .

Ова можеби нема да биде ништо чудно доколку не се случеше на половина километар од Панчевачкиот мост, а два-три километри од центарот на Белград! Имено, животното кое е снимено се движи по градскиот пат во близина на автобуската станица на Вук Врчевиќ.

Двајца мажи се обидуваат да го насочат, но не им успева, па збунето животно го забавило сообраќајот во тој дел од градот, бидејќи поради тоа автомобилите речиси морале целосно да застанат.

Погледнете го хит видеото подолу:

https://www.instagram.com/p/CV-glfWgLfw/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c1142293-5e9c-48ba-9212-17c60c32e2bb

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!