Вие имате прво да ја знаете вистината

Го украде шоуто на премиерата на филмот House of Gucci, а многумина ја нарекуваат најубавата жена на светот (фото)

Мадалина Генеа (33), која многумина ја нарекуваат најубава жена на светот, се појави на премиерата на филмот House of Gucci, и блесна како вистинска ѕвезда во секој сегмент.

За многумина синоќешното појавување на Лејди Гага во виолетовиот фустан на модната куќа Gucci беше оценето како спектакуларно , но романската актерка помалку го украде шоуто, бидејќи не беше далеку од тоа и никој не остана имун на нејзиниот изглед.

https://www.instagram.com/p/CWEVRN3t74y/?utm_source=ig_web_copy_link

Убавата Мадалина, која го толкува ликот на Софија Лорен, на црвениот тепих блесна во црн долг фустан кој одлично и прилегаше.

Фустанот кој ја следи линијата на нејзиното тело со нагласено деколте има долен дел кој раскошен. Целиот впечаток е навистина величенствен, а нејзиниот фустан изгледаше совршено.

https://www.instagram.com/p/CWEVPOks6fn/?utm_source=ig_web_copy_link

Да потсетиме, убавата Мадалина која живее и работи во Италија, е мајка на ќеркичката Шарлот, а таа пред се е модел, а потоа и актерка. Џералд Батлер, Мајкл Фасбендер и Леонардо ди Каприо не можеле да одолеат на нејзиниот шарм.

Таа беше во врска со трговецот со уметнички дела Вито Шнабел, а својата ќерка Шарлот ја доби во врска со романски претприемач.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!