Вие имате прво да ја знаете вистината

Мажот ја изневари, а таа му се одмазди на најдобар можен начин, сега пишува книги и е голема ѕвезда (видео)

Поднесов барање за развод. Напишав бестселер за сето тоа… Купив куќа. И го нареков ликот Даниел, вели измамената Габриеле во видеото

Авторката Габриела Стоун (33) објави видео на TikTok за да им објасни на своите следбеници што се случило кога нејзиниот сопруг ја изневерил со 19-годишна девојка.

https://www.instagram.com/p/CTpL03rFXEi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a4b799ae-49c6-4dcc-b8b3-e7b5c01f330a

Таа го започна видеото гледајќи сериозно во камерата:

„Мојот сопруг имаше афера со 19-годишна девојка шест месеци. Видов фотографии од неа на каучот во нашата дневна соба. Тој отиде на одмор со нејзините родители. Тој ги излажа и им го кажа дека се вика Даниел“.

Габриела објасни што направила потоа:

@gabrielle_stone

The best part of this video is my dog understanding the assignment. #divorce

♬ Do It To It – ACRAZE

Поднесов барање за развод. Ја напишав најпродаваната книга “Eat, Pray, #FML” за сето тоа. Купив куќа. И го нареков ликот Даниел, продолжува таа во видеото.

По објавувањето видеото стана вирално, а многумина и честитаа: „Ова се вика претворање на болката во моќ“. Искрено е застрашувачки како мажите можат да живеат двоен живот, ѝ напишале.

https://www.instagram.com/p/CU-RpdQF84f/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7b64643c-99a0-4c26-b956-21691b2eb7d6

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!