Вие имате прво да ја знаете вистината

По долго време, Јелена Карлеуша и Цеца поминаа повеќе од еден час заедно во иста просторија!

Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражнатовиќ се сретнаа по долго време и поминаа нешто повеќе од еден час заедно на ист простор.

Средбата за која денес ќе се зборува се случила во авионот со кој пејачите патувале од Виена назад кон Белград.

Имено, големите музички ѕвезди Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражнатовиќ долги години се во конфликт, а досега се среќаваат само на суд.

Средбата за која ќе се зборува се случи кога и двете пејачки влегоа во бизнис класата на авионот што лета на релација Виена – Белград.

Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражнатовиќ која беше придружувана од нејзината ќерка Анастасија беа на само два метри одалеченост.

Можеме само да претпоставуваме каква била атмосферата во авионот, а сепак, нема сомнеж дека за оваа средба долго ќе се зборува.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!