Вие имате прво да ја знаете вистината

Северина повторно ги воодушеви својте фанови, објави фотографија на која таа држи бебе во рацете (фото)

Северина денеска повторно ги воодушеви своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм, со прекрасна фотографија. Имено, пејачката во рацете држи бебе, а тоа е тримесечниот син на нејзината братучетка Мија Поповиќ. До нив во кадарот е и синот на Северина, Александар, кој е клекнат и гледа во бебето.

Како што е познато од поодамна, Северина успешно се избори за старателство над својот синот. Летово сплитскиот суд и го врати старателството на Северина над нејзиниот син, а момчето сега половина од времето го поминува со неа, а половина со својот татко.

https://www.instagram.com/p/CWSsPxFquyY/?utm_source=ig_web_copy_link

Северина во описот на својата фотографија стави неколку хаштагови кој алудираат на љубовта кон децата на фотографијата, а фановите воодушевено ја коментираа фотографијата и виртуелно испратија љубов до Северина и нејзиниот син.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!