Вие имате прво да ја знаете вистината

Тој развива романтики и од затвор! Легија со специјална роденденска честитка до водителката Јована Јермиќ (фото)

Атрактивната водителката Јована Јеремиќ, среде емисија доби подарок, а изненадување и приреди Милорад Улемек – Легија.

Јована, која се појави во атрактивна, бела комбинација на облека, се изненади кога ја виде тортата со посебна порака.

Имено, розовата торта пристигнала, како што пишуваат српските медиуми во посветата, од Легија и Дача.

„Za best share“ е натписот кој стоел на тортата, а до тортата имало и мало писмо на кое пишувало, поздрав од Алкатраз од Легија и Дача.

 Не јадам благо, затоа што морам да изгледам убаво, но сепак благодарам! Мојот роденден заврши. Ова значи дека сме гледани и во затворите, а сите треба да не гледаат – заклучи Јована Јеремиќ.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!