Вие имате прво да ја знаете вистината

Мадалина Генеа се намокри до гола кожа, влажниот фустан и се залепи за телото, се беше проѕирно на неа на црвениот тепих (фото)

Таа избра раскошен, бел фустан од дизајнерката Франческа Скоњамиља, кој ја истакна нејзината витка, неверојатна фигура.

На премиерата на филмот „Куќата на Гучи“ во Милано се појави и таа – романската манекенка и актерка Мадалина Генеа, која го толкува ликот на младата Софија Лорен.

Многумина велат дека Мадалина е најубавата жена на светот, а секое нејзино појавување на црвениот тепих го привлекува вниманието на сите присутни.

Овој пат беше поинаку, бидејќи на премиерата пристигна по дожд кој истураше и не дозволи тоа да и го расипе моментот, туку направи вистински спектакл. Актерката смело им позираше на фотографите, а се изгледаше како на филмско платно.

Тесниот бел фустан целосно се намокри поради силниот дожд и стана проѕирен, но тоа како да ја зголеми самодовербата на оваа убавица.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!