Вие имате прво да ја знаете вистината

Фановите збунети од изгледот на Вил Смит: Што се случи со неговото лице?

Познатиот актер Вил Смит повеќе не личи на себе и никому не му е јасно што му се случило.

Вил Смит (53) денес се појави преку видео врска на „The One Show“ за да го промовира својот нов филм „Кралот Ричард“, а гледачите останаа запрепастени од неговото лице.

Денес Твитер гори од прашањето „Што се случи со лицето на Вил Смит“ и изјавата дека „Вил Смит повеќе не личи на Вил Смит“, туку на робот.

Што е ова, изгледа како лоша копија на Вил Смит, прашуваат луѓето додека други мислат дека промената е само во тоа што тој нема мустаќи.

Поминаа 30 години од Принцот од Бел Ер, а луѓето сè уште очекуваат човекот да изгледа исто, пишуваат тие.

Не се само мустаќите, устата му изгледа чудно и зборува како робот, уверуваат други.

Самиот Вил Смит се уште не се појавил на социјалните мрежи, а факт е дека денес е ѕвезда на денот на интернет.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!