Вие имате прво да ја знаете вистината

Ова е најскандалозното излегување на Меган, кралското семејство веројатно по ова сака да „влезе во земја“ (фото/видео)

Деновиве се прошири информацијата дека Меган Маркл и принцот Хари немаат намера да го поминат Божиќ со кралицата Елизабета и остатокот од семејството. Иако на почетокот се чинеше дека тоа не е очекуван потег од нивна страна, сега никој не ни помислува дека тие двајца треба да заминат во Велика Британија за престојниот празник.

Војвотката од Сасекс гостуваше во емисијата на Елен Деџенерис, а во таа прилика најпрвин таа проговори за тоа колку е среќна во Калифорнија нејзиниот сопруг, принцот Хари и нивните две деца, пишува Глоси.

Како што пишуваат британските медиуми, таа повторно се обидела да се дистанцира од кралското семејство, а тоа го правела најмногу глумејќи во скриена камера организирана од познатото американско шоу, каде ја покажала својата „најглупава“ страна.

https://www.instagram.com/p/CWdNiYOs3JL/?utm_source=ig_web_copy_link

Меган имала за задача да се пошегува со уличните продавачи, слушајќи ја секоја инструкција што Елен и ја давала директно на уво. Меган најпрвин си го допре носот и лактот на улица, па направи едно чучнување, а потоа следуваше вистинско шоу.

Продуцентот на шоуто на Елена им порача на уличните продавачи дека и е асистент на Меган Маркл и дека сака нормално да пазарува, а сите се однесуваат нормално со неа.

Меган потоа направи шоу, прво ги погледна кристалите на штандот, а потоа Елен и нареди да стави еден на главата и да почне да стенка.

Ќе го ставам ова на глава, кажа таа, затворајќи ги очите, и додаде – ова е прекрасно.

https://www.instagram.com/p/CWczD_grLy0/?utm_source=ig_web_copy_link

На следниот продавач, кој продавал топли сосови, Меган му скокнала пред очи и го прашала за оваа храна.

Нека го проба ова! Мојата сакана сака лути сосови – кажа таа, па почна да грицка чипс како верверица.

Не е зачинето, дај ми нешто навистина луто, мама сака да се налути, извика Меган.

https://www.instagram.com/tv/CWbqel-BGz_/?utm_source=ig_web_copy_link

На мама и треба млеко – извика таа и извади бебешко шише млеко од чантата и почна да пие, а продавачот се зачуди.

Таа ја прашала и третата продавачка дали таа може да го проба бисквитот, па дури и го јадела како верверица, а потоа кажала виц на кој гласно се насмеала, а продавачката ја збунила.

Настапот го заврши со тоа што реши да покаже како ги забавува своите деца, па почна да танцува како мачка и да – да мјаука !

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!