Вие имате прво да ја знаете вистината

Гори во Барселона: Погледнете ја провокативната сопруга, на славниот фудбалер, со најдобар задник на светот (видео)

Прекрасната шпанска манекенка Џоана Санз е втората сопруга на легендарниот Бразилец Дани Алвеш, повратник во познатиот каталонски клуб.

Бразилската фудбалска ѕвезда Дани Алвеш се врати во Барселона, а надвор од спортот, најтрофејниот фудбалер во историјата на најпопуларниот спорт покрај себе има избраничка која е вистинска убавица, а многумина ја сметаат за жана која има најдобар задник на светот.

https://www.instagram.com/p/BvfSRyaFxUs/?utm_source=ig_embed&ig_rid=872bccff-e5be-43d7-8bd7-b87d4512842c

Познатиот каталонски клуб сега е практично попрепознатлив поради неа отколку по добрите игри и резултати оваа сезона, што не им се допаѓа само на страсните поддржувачи на клубот од Ноу Камп.

Имено, станува збор за 28-годишната убава шпанска манекенка Џоана Санз, која е втора сопруга на среќниот Дани Алвеш.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!