Вие имате прво да ја знаете вистината

Северина ужива во зимото на егзотична дестинација (фото)

Северина на својот Инстаграм профил, сподели уште една фотографија од Малдивите а доби лавина од комплименти од нејзините следбеници. А таа поставува и нови рекорди, на повеќе од шест илјади луѓе им се допадна фотографијата за само 15 минути од објавувањето.

Таа објави неколку фотографии на својот профил на кои ужива во прошетка на плажа боса по песокот, а на неа како и секогаш носеше прекрасен бел фустан.

https://www.instagram.com/p/CWyDvYrqW05/?utm_source=ig_web_copy_link

Коментарите под фотографијата кажуваа се за истата.

Убава си, Сјаеш како сонце, Леле прекрасна, беа дел од многуте коментари.

За потсетување, Северина веќе неколку дена е на зимски одмор на егзотична дестинација, Малдиви, а со обожавателите често споделува фотографии од одморот.

https://www.instagram.com/p/CWvYP_2Kyc4/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CWq1813q9pH/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!