Вие имате прво да ја знаете вистината

Во проѕирен фустан балканската ѕвезда Цеца ги воодушеви своите фанови во Шведска (фото)

Балканската ѕвезда, Цеца, дефинитивно многу се грижи за својот изглед.

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ настапи во Шведска, а нејзиниот изглед привлече големо внимание како кај присутните така и на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, таа на својот Инстаграм порфил објави видео во кое се појави во елегантен фустан од тантела, кој на некои делови е проѕирен, како и длабок шлиц кој ги истакна нејзините нозе.

Инаку, Цеца е многу внимателна за својот изглед, а многумина коментираат дека нејзината линија ја доведе до совршенство последните месеци.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!