Вие имате прво да ја знаете вистината

Тони Цетински си пресади коса

Тони Цетински на Инстаграм објави дека одлучил да направи трансплантација на коса.

Одамна имам желба да одам на трансплантација на коса и среќен сум што поради тоа не морав да патувам надвор од границите на нашата прекрасна земја, напиша пејачот.

https://www.instagram.com/p/CW3scOWtrtf/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR2WGlIZ5upETDVUtDwpjgwxJGoyPT7Uf7tebPct_xIxyjhZuXLpJ7gra5E

Цетински потоа објави сториња на Инстаграм каде позира за време на постапката.

Не е како што изгледа, се правам дека ме боли, напиша пејачот.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!