Вие имате прво да ја знаете вистината

Џулија Робертс објави ретка фотографија од своите деца близначки, кои речиси никогаш не ги покажува во јавност (фото)

Џулија Робертс на својот Инстаграм профил објави досега невидена фотографија со своите близнаци која ретко ги покажува во јавноста.

Една од омилените холивудски актерки и девојка која има неодолива насмевка, Џулија Робертс, на социјалните мрежи објави ретка фотографија од своите близнаци кои ги добила со денешниот сопруг Дени Модера по повод нивниот 17-ти роденден.

На својот Инстаграм профил, 54-годишната Џулија сподели фотографија на која позира со Хејзел Патриша и Финеус Фин Волтер кога тие биле бебиња, чиј приватен живот инаку го држи подалеку од јавноста и многу малку се знае за нив.

https://www.instagram.com/p/CW1VDguBV6F/?utm_source=ig_web_copy_link

Хејзел за прв пат се појави на црвениот тепих во јуни годинава во Кан на премиерата на филмот „Ден на знамето“, која пристигна во друштво на нејзиниот татко.

Даниел и Џулија застанаа пред олтарот во 2002 година, а неодамна ја прославија 19-годишнината од бракот која исто така ја одбележаа на социјалните мрежи, каде објавија заеднички фотографии.

https://www.instagram.com/p/CQ6QLQrnDRC/?utm_source=ig_web_copy_link

Во последните неколку месеци почнаа да се шират гласини дека парот е пред развод, но Џулија и Даниел за медиумите изјавија дека тоа се само озборувања на кои не обрнуваат внимание. Меѓутоа, со децата разговарале за се бидејќи не сакаат да добијат погрешен впечаток, а на децата одамна им објасниле дека постои можност да се повторат слични гласини со оглед на тоа што и двајцата се познати личности.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!