Вие имате прво да ја знаете вистината

Кој би рекол дека Северина наскоро ќе наполни 50 години !? Погледнете како таа се одржува во топ форма (фото)

Северина (49) неодамна уживаше во една од најубавите тропски дестинации, Малдивите, а на својот Инстаграм профил се пофали со добиениот сончев тен од „зимскиот“ одмор.

Jet lag / leg day, напиша пејачката на својот профил. Хрватката го покажа своето тело во топ форма додека вежбаше ѕидни вежби во спортски градник и шорц. Фокусот беше ставен на нејзините стомачни мускули, а ретко кој би рекол дека пејачката следната година ќе го прослави својот 50-ти роденден.

Само јако, кралице, Убава си, Браво, Какво тело има Северина, Бомба, Топ, беа дел од многуте коментари кои ги оставија фановите на Северина под нејзината фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!