Вие имате прво да ја знаете вистината

Нивес Целзијус повторно ги возбуди својте фанови, ова е можеби нејзината најпровокативна фотографија (фото)

Нивес Целзијус на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во бањарка и која го откри никогаш побујно нејзино деколте, а во раката држеше шолја кафе, нејзините следбеници останаа во неверување од нејзината храброст за објавување таква фотографија.

Кафехолик ! Јас сум еспресо. Каков тип си ти ? – стоеше во описот на фотографијата и со тоа ги прашала нејзините слебеници каквко кафе сакаат, кои веднаш и испратија бројни комплименти поради изгледот.

https://www.instagram.com/p/CW6Kc4nIaYx/?utm_source=ig_web_copy_link

Таа пред неколку дена повторно ги воодушеви своите следбеници со фотографија на која во преден план е нејзиниот задник.

Неодлучна сум, која е подобрата страна на фустанот… Напред или назад ? – стоеше во описот на фотографијата која за рекордно време собра повеќе од 20.000 лајкови.

https://www.instagram.com/p/CW1LZVMocnj/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!