Вие имате прво да ја знаете вистината

Били Ајлиш со го погази зборот: „Се излажав“

Били Ајлиш ги откри трите тетоважи кои ги има, откако се заколна дека ќе останат тајна за јавноста.

Били вели: „Се излажав!“, во традиционалното интервју за „Венити фер“, кое пет години по ред го дава секој октомври.

19-годишната пејачка изјавила дека нејзината колекција тетоважи само расте.

Оваа година, таа се гледаше себеси како во минатогодишното шоу вели: „Направив тетоважа, но никогаш нема да ја видите таа тетоважа“.

Овој пат таа одговори: „Сега имам три тетоважи“, додека покажа една.

Пејачката продолжи да објаснува: „Имам една овде, на која пишува Ајлиш. [Покажува до градите] Да, се сакам себеси“.

Таа изјави дека едната тетоважа била десно на ребрата.

Објаснувајќи го новото „мастило“ на нејзината рака, таа рече: „Тие се како моите мали самовили, ангел чувар“.

Добитничката на Греми призна дека има „уште неколку идеи“, иако нејзината мајка не е љубител на тетоважи.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!