Вие имате прво да ја знаете вистината

Џебната Венера на 54 години во кратка сукња докажа дека нејзините колкови се уште прават електрошокови (фото)

Австралиската пејачка Кајли Миног буквално заблеска на доделувањето на Британските модни награди 2021 во Ројал Алберт Хол.

https://www.instagram.com/p/CW31w2Bt_uq/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9531a331-31ab-462d-8992-1394f3c3d166

Во светкава кратка сукња на францускиот моден дизајнер Александреа Ваутиера, пејачката ги покажа своите танцувачки способности, но и сјајната фигура која ја има во својата 54-та година.

Славната “плавуша”, која уште е позната како џебната Венера, добро се забавуваше на доделувањето на наградите за време на својот настап, а и уште една[ докажа дека нејзините колкови се уште прават електро шокови кај нејзините обожаватели.

Пејачката неодамна потврди дека по 30 години поминати во Велика Британија, се враќа во родната Австралија, а веќе и размислува за нова светска турнеја.

https://www.instagram.com/p/CW3xntAN3Ip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d6194567-f063-4c58-9330-ca4030a2fbc7

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!