Вие имате прво да ја знаете вистината

Ќерката на балканската ѕвезда Цеца, конечно покажа детали од својот нов луксузен стан во Белград (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ конечно покажа дел од својот стан во кој од неодамна живее со своето момче Ѓорѓе Куљиќ.

Нивното ново љубовно гнездо се простира на цели 200 метри квадратни, а станот го платиле 750.000 евра, со оглед на тоа дека се работи за нова зграда, на скапа локација во близина на Калемегдан.

Купиле два стана од 100 квадрати кои се наоѓаат еден над друг и изградиле дуплекс. Имаат пет спални соби, неколку бањи и огромна дневна соба, како и стаклена тераса. Мебелот го избраа одамна, ја реновираа кујната и сега уживаат, изјавија анонимните избори за балканските медиуми.

Анастасија, подготвена за излегување – во црни чизми и кожени панталони, позираше во ходникот и покажа дрвени панели и плакари од подот до таван, како и скапи подни плочки.

Анастасија на својот Инстаграм профил во описот на фотографиите напиша – Дома.

https://www.instagram.com/p/CW-1xygsqTY/?utm_source=ig_web_copy_link

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!