Вие имате прво да ја знаете вистината

Пејачката на групата Литл Микс, едвај го задржа фустанот на себе за време на премиерата на филмот „Boxing day“

Пејачката на групата Литл Микс, Ли-Ен Пинок се појави на премиерата на филмот „Боксинг деј“ во оскуден црн фустан. За време на прошетката на црвениот тепих за малку таа ќе покажеше премногу, па се обиде со рацете да го покрие задникот, но и големиот рез кој и го открил целото тело.

Таа многу очигледно не носеше долна облека под фустанот, па на неколку моменти реши да не покажува се пред фотографот и папараците.

Таа роди близнаци во октомври, но нејзината витка фигура не изгледа како што изгледаше пред да се породи.

На нејзиното лице можеше да се забележи непријатност во текот на целата вечер, а таа внимаваше да не дозволи ветерот да и го подигне свечениот фустан.

Зачленете се и ќе добивате екслузивни вести од нашиот портал!